New Page 1

CAF 84 bir Studio Istanbul markasıdır.

CAF 84 İçerik Yönetim Sistemi, kapsamlı güncel bir web sitesi isteyenler için özel olarak partner firmalar eşliğinde geliştirilmiştir.

Temelde; içerik oluşturulması, oluşturulan içeriğin yönetilmesi, kolay ulaşılabilir ve paylaşılabilir hale getirilmesine yönelik teknikleri kapsayan çok geniş kapsamlı bir işlemler bütünü olan CAF 84 İçerik Yönetim Sisteminin,(CAF 84 Content Management System) bugün bulunduğu noktaya gelmesinde ve mevcut web içeriğinin oluşturulmasında Fatih Şahin ve Cavit Buçak önemli rol oynamıştır.

Studio Istanbul Hakkında

Studio Istanbul, temsil ettiği firmalara, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kuruluş yılı 1999'dan günümüze dek iş ortaklarının güveni ve sadakatine yön vermek, vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak, web tasarım işinde bir numara olmak için; yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.

Studio Istanbul, Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur. Bu çözüme "partnerlerimizin ve çalışanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları" ile mümkün olmaktadır.

Doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, optimum bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme telaşı aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Studio Istanbul, gücünü bu amatör ruhunu, profesyonelce iş planlarına ve tasarım yeteneklerine güvenerek; çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır..

Studio Istanbul, web tasarım bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.


Studio Istanbul web tasarım , aşağıdaki konularda partnerleri ile çalışmalar yürütür, yönlendirici olur:

  • Masaüstü Yayıncılık, Kurumsal Kimlik Tasarımları, Reklam Uygulamaları
  • İnternet Erişim, Data Hatları, Ses Çözümleri
  • Fotoğraf ve Video Çekim Hizmetleri
  • Tercüme-Çeviri Hizmetleri